Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Služba - Mestský podnik StropkovHľadať
 
 

Verejné osvetlenie, rozhlas

 

Mesto Stropkov, prostredníctvom podniku SLUŽBA, mestský podnik Stropkov, má vo svojej správe 968 svetelných bodov. Do tohto počtu sú zahrnuté aj svetelné body mestských častí Sitník a Bokša. 

V novembri roku 2015 sa v Prešovskom samosprávnom kraji realizoval finančne druhý najnáročnejší projekt práve v meste Stropkov. Rozpočet predstavoval vyše 700 tisíc eur a celkovo došlo k výmene 952 kusov svietidiel.

                         Rekonštrukcia modernizácia verejného osvetlenia v meste Stropkov.jpg

Okrem verejného osvetlenia SLUŽBA, mestský podnik Stropkov zabezpečuje aj správu a údržbu verejného rozhlasu. V meste sa nachádza celkovo 237 kusov rozhlasových reproduktorov. V roku 2016 prešiel verejný rozhlas celkovou rekonštrukciou. Došlo k výmene ústredne verejného rozhlasu a taktiež k výmene až 134 kusov ampliónov. Mesto je tak rozdelené na 6 zón, pričom každú z nich je možné ovládať osobitne. Prenos dát prebieha vďaka vysokorýchlostnému LTE prenosu a občanov tak informuje úplne nový digitálno-analógový rozhlasový systém.

SLUŽBA, mestský podnik Stropkov zabezpečuje opravy, údržbu a prevádzku verejného osvetlenia a rovnako aj verejného rozhlasu mesta a tým jeho bezpečný a plynulý chod.

 

 

 

 


 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka